A cena Polski ?

niedziela, 27 listopada 2011

A cena Polski ?

Spis treści

Sikorski powie w Niemczech, jak Polska widzi Europę

Cenzura ONETuONET:   Sikorski powie w Niemczech, jak Polska widzi Europę

Spotkanie z gayem   27.11.2011 23:00

“Sikorski i Westerwelle wezmą”

ten drugi jest gayem, a ten pierwszy czym ?

Spojrzenie na sprawy polskie i niekiedy niemieckie:

> http://pppolsku.blogspot.com


Sikorski, ten parobek USA, dopiero co gonił na Ukraine, żeby wydopyć z więzienia agentkę USA, znowu do Niemiec. Oficer prowadzący goni go jak psa. Naturalnie jest przesadą mówić, że mąż Appelbaum jest “polskim” ministrem spraw zagranicznych.

“Sikorski powie w Niemczech, jak Polska widzi Europę”

Sikorski nie powie, tylko odczyta względnie powtórzy, co mu jego oficer z CIA przedłożył. Nie sądzę, że polskie matołki zrozumieją. o co chodzi, “że Polak i przed szkodą i po szkodzie głupi.”


ONET:    Portugalska wieś wystawiona na sprzedaż za 7 mln euro

To zależy od tego, czy nieruchomość sprzedawana z czy też bez personelu (tzw. obywateli). Z personelem jest naturalinie cena wyższa. O niejakich szczegółach patrz

> http://pppolsku.blogspot.com
Ok 40 milionów personelu podbija znacznie cenę. Wracamy przecież do handlu niewolnikami. Unia Europejska jest jedną z większych agencji tego handlu. Sprzedano jak na razie 10 milionów Greków.


Demokrajca jest wspaniałym wymysłem, już w starożytnej Grecji demokracja służyła ok. 10% ludności, niektórzy utrzymują nawet, że służyła zaledwie 5% ludności, reszta żyła w niewolnictwie. Funkcjonowanie demokracji starogreckiej było niemożliwym bez tej armii niewolników. Jakie wspaniałe pomniki kultury stworzyła ta demokracja, czyli niewolnictwo. To poszło diś nieco w zapomninie, ale demokracja jest tylko dla wybranych, niezależnie jak kuszące obrazy nam by nie były prezentowane, te obrazy tzw. “Solidarności” to mamy już dziś realnie.

Czy nie jest pięknym powrócić do tej wspaniałej idei demokracji. 90% a nawet 99% (patrz ocupy Wall Street) nic z tego nie rozmie, tylko domaga się dobrowolnie w każdych demokratycznych wyborach, aby ją obrabować.

Czyż można się dziwić, że tak demokratycznie wybrany rząd to też wiernie i zgodnie z życzeniem czyni ?

Zaktualizowne 26.09.2012Cenzura ONETu

Od wypadku do wypadku


Od wypadku do wypadku   zablokowane przez ONET (5x)
Jeszcze nie ochłonęliśmy z wypadku pod Szczekocinami, też naliczonego do śląska, a już mamy wypadek pod żywcem, też z wieloma ofiarami śmiertelnymi, to chce się za Wyspiańskim (dla absolwentów gimnazjów, S. Wyspiański, dramatopisarz polski, cytat z “Wesela”) powiedzieć:
“a to Polska właśnie”
dodajmy “wolna Polska” na sprzedaż
o którą ok. 10 milionów Polaków walczyło w “Solidarności” zorganizowanej przez agentów m.i. wywiadów zachodnich.
Jadąc w Polsce staram się uniknąć zbyt małego odstępu do mego poprzednika, ale również do wspaniałego kierowcy które jedzie za mną. Wielu dzielnych rycerzy wyprzedza mnie też chętnie, pewnie myśląc, że jeste d…, można się tylko modlić, że dorośli do tego tego, żeby dysponować mocą 100 KM, ale ostrożność nie zawadzi. Po Anszlusie DDR była wypadkowość w DDR ponoć parę razy wyższa niż w starym RFNie.
“Sejm uczcił ofiary”
Uczcić jest najłatwiejszą i najtańszą formą zapobiegania wypadkom, każda inna wymaga nieco więcej pieniędzy, ale na bezpieczeństwo to sejm nie ma, bo pand Tusku 300 miliardów musiał zapłacić Eurospekulantom, ESM/EFSF, ale jak przystało na kundla, musi zostać za drzwiami, kiedy dorośli obradują.
Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s