DEMOKRATYCZNY POdPiS SLD i PSL

środa, 14 września 2011

DEMOKRATYCZNY POdPiS SLD i PSL

ONET: “Piękniejsza od swastyki

16.09.2011 19:40

System jest zawsze ten sam
> nie zrozumiałeś.

zrozumiałem, tylko też błazny nadworne chcą żyć i to raczej dobrze, a poza błaznowaniem często nic innego tak dobrze nie umieją, więc muszą się wysługiwać, i komu ?

> polityka i prostytujące z nią religie są odpowiedzialne za
> ludobójstwo, wojny.

Trochę to uproszczone wyobrażenie, te które wymieniłeś są jedynie organami wykonawczymi, googluj “pieniądze”, już od wieków jest to wiadomym. Jeśli znasz angielski to sobie objejrzyj Stpehen Zarlenga – “The Lost Science of Money: The Mythology of Money, The Story of Power”, już tytuł jest obiecujący, ale zawartość jeszcze lepsza. Krótko powiedziawszy jest tzw. Monetatiwa, która steruje legislatywę, egezekutywę i judikatywę, a więc 4 nie 3 elementy władzy.

Ten model pasuje do każdego systemu, nawiasem mówiąc Marks zignorował monetatywę, dlatego tzw. “sozjalizm” był niczym innym jak tylko zmodyfikowaną formą kapitalizmu.

16.09.2011 14:03

MAŁPA czy Merkel ?

małpolanin na przykład pisze tak:

> wasze korzenie ! Dostaliście Ślaskie ziemie, i jak małpa
> zegarek spieprzyliście !Spójrz na zachód, jak Niemcy RFN spieprzyli.
Co prawda to jest po niemiecku, ale tyle mądrali jest w Polsce.
Zadłużenie przeszło 2 biliony Euro, prawie połowa Niemców nie posiada nic, z tego 10% posiada tylko długi. Krzywa pokazuje, że gdyby w Niemczech rządziły małpy a nie Merkel czy inni podobni, to sytuacja nie byłaby gorsza. A jak to nie wystarczy, to proszę zadłużenie w porównaniu do Polski,  dług publiczny: Polska 52%, RFN 83% prawie bankructwo.
Co prawda agenci kapitału w Polsce, POPiS SLD i innych,  pracują, żeby to wyrównać. Więcej też pod

16.09.2011 13:20

Polska w przygotowaniu drugiej wojny.

kto wspiera swym talentem ludobójczy reżim jest
> degeneratem. kto prostytuje się z politykami po to aby
> zrobić karierę

Otwórz oczy, taka jest większość talentów jak nie wszystkie, które robią karierę, nie zauważyłeś ? W Polsce też, byłej o obecnej, patrz ludobojstwo w Afganistanie i Iraku.

> http://pppolsku.blogspot.com/

Jak się służy to możne bez talentu mieć talent, znamy wiele takich z telewizji i innych medi.

L. Riefenstahl była wszelako bardzo utalentowana, niektórzy mświą genialna, Holywood żył z jej pomysłów dziesiątki lat po wojnie, dlatego okupanci Niemec wydali jej zakaz zawodu. Także firmy z USA, w tym żydowskie, profitowały z cierpień więźniów nazistów.

No cóż, ONET nie informuje o tym, to też jest tylko tania propagandowa gadzinówka.


Bechtel & Cochabmba

Trwa bezwzględna walka o wodę pitną.

Bechtel kazał sobie palcić za deszczówkę, brak źródeł polskich, ew. tu

Bechtel jest reprezentowany też w Polsce, razem z Veolia i Suez, ta sama banda. Te wielkie koncerny usiłują przejąć kontrolę nad wodą pitną. Veolia, która we Francji opanowała ok. 80% rynku wody, przechwytuje infrastrukturę komunalną jak komunikacja i usuwanie śmieci, energetyka.


ONET: “Gwatemalska hańba USA

14.09.11 09:45

“Komisja bioetyki Białego Domu ujawniła makabryczne szczegóły …”

Co za sensacja, te historie są już znane od dziesiątków lat, i jak zawsze Polska 20 lat za murzynami.

Ktoś musiał kontynuwać eksperymenty dr. Mengele i innych, w Niemczech powstały w tym celu amerkańskie ośrodki badawcze, gdzie torturowano i testowano metody tortur, tak powstał nawet amerykański podręcznik tortur, który jest do dzisiaj w użyciu, nie tylko w USA, polska bezpieka została nawet wyróżniona: “Niezwykłe wyróżnienie dla BOR, pomoc USA”

> http://wiadomosci.onet.pl/kraj/wspolpraca-bor-z-elitarna-sluzba-usa-w-podziece-za,1,4420011,wiadomosc.html

Ja bym więcej się interesował metodami badawczymi na więźniach USA w Polsce, tortury w Polsce noszą w końcu demokratyczny POdPiS SLD und PSL i innych partii politycznych także w służbie USA i UE.

Z reguły Polacy są nieprzystępni dla tego rodzaju informacji

> http://pppolsku.blogspot.com/

bo należą do jednej z wyżej podanych band PO…PSeL, mój blog odwiedzają zwykle ci, którzy za granicą nieco więcej zobaczyli, aniżeli bezbarwną polską rzeczywistość.

Niezliczone PiSmaki w Polsce z pianą na ustach potrafią jedynie zachłystać się historią mordów sowieckich (zwykle starozakonnych) bandytów w Katyniu. Było wiele Katyniów Polaków, tylko pod Monte Cassino wyginęło ok. 1000 Polaków, i Anders potrafił dalsze 1000 wyrąbać pod Loretto, tych samych żołnierzy co w Katyniu.
(#Gaza)
Ale co tu dużo gadać o torturach, w jedynej demokracji na Bliskim Wschodzie są one jako “limited physical pressure” dopuszczone przez sąd najwyższy, polowanie na dzieci i młodzież w Gazie, (przeciętny wiek mieszkańca Gazy wynosi ok. 17 lat, tzn. dzielni żołdacy izraelscy pobili dzieci w tym bandyckim napadzi na Gazę) znane jako “lanie ołowiu” znalazło pełne poparcie mozaicznych i chrześcijańskich moralistów w Polsce. Tortury i eksperymenty należą do najważniejszych prawnych osięgnieć demokracji, które nawet sąd najwyższy w Izraelu potwierdza.


Bliskie nam torurowanie.

Nie wszyscy naukowcy są uczniami Talmudu. Z drugiej strony jest torturowanie bliźnich nam daleko bliższe, niż chcemy to przyznać

> http://pl.wikipedia.org/wiki/Eksperyment_Milgrama

szczególnie gdy inni cierpią,
inne lusterko:

> http://pppolsku.blogspot.com/


Do ludzi podrzędnych

> Nic nie mowilem o talmudach

nie szkodzi, gdybyś znała talmut, to byłoby dla ciebie wiele rzeczy jasnych.

> Mowilem o nadludziach bez
> wzgledu na rase lub wyznanie

a czego się boisz mówić o talmudzie ? A czy naród wybrany to nie nadludzie nad tobą, jako chrześcijanka nie jesteś wybrana przez JHWH, a więc ? Wyznawcy Mojżesza są do ciebie nadrzędni, Jan Paweł II nazywał ich twoim “starszymi braćmi”. Dobrze byłoby wiedzić, chrześcijanko, w co właściwie wierzysz.

> Tortury to dzielo zboczencow i prymitywow

Podręcznik amerykański tortur został sporządzony przez naukowców, po wielu eksperymentach na objektach tortur, nazwijmy oględnie. Także inne kraje mają naukowców od tortur. Więcej na ten temat i inne

> http://pppolsku.blogspot.com/

Nie bardzo to pasuje może do twojej wiary, ale do rzeczywistości.

 


sobota, 10 września 2011
demokratyczna WSPóŁPRACA ?

ONET: “Współpraca z USA nam nic nie dała”

WSPóŁPRACA ?

10.09.2011 11:35

Ho, ho, Janusza Palikota mówi o “współpracy”.

> http://pppolsku.blogspot.com/

I najlepsze metoda na tę wspópracę jest znowu “współpraca” z Niemcami. Polska, przynajmniej agenci zachodu w Polsce, “współpracują” z USA i RFN już od dziesiątków lat. No mamy przecież w końcu tą drogą wywalczoną demokrację.

Polak nie jest nigdy zadowolony, nawet wtedy nie, gdy jego marzenia się spełniły.


Kiedyś nazywano takich współpracowników zdrajcą albo po prostu adekwatnie kanalją, teraz są to demokraci i prominenci, nawet jeśli zaledwie są potomkami.

Rejtana nie ma w Polsce, wszystko zostało sprywatyzowane, nawet te głęboko katolickie dusze.

Właściwie po co uczyliście się czytać, jeżeli tylko te medialne śmiecie jesteście w stanie wyczytać ? W Polsce jedynymi ludźmi, którzy jeszcze zachowali zdolność samodzielnego myślenia są chyba tylko analfabeci. Ci szkoleni pędzą tylko za stadem, któremu przewodzą medie.

Ale jakiego durnia interesują takie wynurzenia:
“temat związków zawodowych w przestrzeni publicznej niemal nie istnieje. Tymczasem warto się zastanowić, czy mamy jeszcze prawdziwe syndykaty pracownicze, czy też piękne sztandary zostały zagarnięte przez cwaniaków, którzy żyją tylko naszym kosztem.

30 lat po utworzeniu „Solidarności”, wykres zaufania Polaków do syndykatów pracowniczych szoruje podłogę“, POPiS „Solidarności” już się nie podoba ? Ale do wyborów maszeruje to stado wierzących jak zwykle.


Więcej o tej współpracy:

Dłużyzm.

Kolonia USA

Prawo Większości

PiS może tylko przy udziale USA

TO JEST NORMALY ROZWóJ

i dla rozrywki:

Pierwszy raz muszę zgodzić się z tym medialnym pajacem 

 

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s